Żłobki PSPiA KLANZA

Żłobek Lublin – Barwy Dzieciństwa

ŻŁOBEK BARWY DZIECIŃSTWA – jest naszą pierwszą placówką opieki nad dziećmi do lat 3. Powstał w 2012 roku, jako pierwsza niepubliczna placówka tego typu w Lublinie. (Projekt „Barwy dzieciństwa” działanie 1.5 – Wspieranie rozwiązań na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki). Od 2012 roku funkcjonuje nieprzerwanie. Mamy 30 miejsc, spełniamy wymagania Wydziału Zdrowia, SANEPiDu i Straży Pożarnej. W żłobku pracuje wykwalifikowana kadra opiekunek

INFORMACJE O ŻŁOBKU BARWY DZIECIŃSTWA

ZAPEWNIAMY:

* profesjonalną, kompetentną i kochającą dzieci kadrę pań opiekunek,

* indywidualne podejście do dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem zapewnienia dzieciom wszechstronnego rozwoju i bezpieczeństwa,

* dużą ilość ruchu i codzienne spacery,

* codzienne zajęcia muzyczne, plastyczne i logopedyczne,

* współpracę z Rodzicami, którzy są naszymi sprzymierzeńcami i sojusznikami

WOLNE MIEJSCA I OPŁATY W ŻŁOBKU:

Od 2015 roku żłobek funkcjonuje jako placówka ogólnodostępna prowadzimy zapisy na bieżąco. Wszelkie informacje możecie Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 693 046 883 lub pod adresem mail: bdz@klanza.org.pll .

Obecnie mamy tylko 6 wolnych miejsc.

Przy uwzględnieniu wszystkich dotacji, wysokość opłaty wnoszonej przez rodzica wynosi 600 złotych miesięcznie, plus koszt wyżywienia.

Czesne za pobyt miesięczny jednego dziecka po odliczeniu wszystkich dotacji wynosi- 620 złotych plus koszty wyżywienia.

Opłaty w żłobku:

  • Pełne czesne: 1100 złotych miesięcznie za dziecko.
  • Osoby zamieszkujące w Lublinie mogą liczyć na dofinansowanie z gminy w wysokości 400 złotych (o które pomniejszane jest miesięczne czesne).
  • Ponadto, co roku możliwe jest pomniejszenie czesnego, o dotację z programu MALUCH + (Pod warunkiem otrzymania dotacji na placówkę, przez PSPiA KLANZA). W 2021 roku kwota dofinansowania wynosi 80 złotych na dziecko miesięcznie – dotacja została już przyznana.
  • Koszt wyżywienia 12 złotych za dzień. W przypadku zgłoszenia nieobecności dziecka dzień wcześniej, do godziny 15.00 – opłata zwracana w 100%, jeżeli nieobecność będzie zgłoszona do godziny 8 w dniu nieobecności – zwrot będzie w wysokości 75%
  • Wpisowe 250 złotych – jednorazowa, bezzwrotna opłata uiszczana w momencie zapisu dziecka do żłobka, gwarantująca rezerwację miejsca w placówce.
  • Opłat za żłobek należy dokonywać z góry, do 10-go dnia każdego miesiąca, wyłącznie na konto bankowe 49 1020 3147 0000 8702 0103 0959 podając w tytule przelewu: Pobyt dziecka (imię i nazwisko dziecka) w żłobku Barwy Dzieciństwa, oraz miesiąc, którego dotyczy płatność.

.Zapisy prowadzimy na bieżąco.


Zobacz nasz
TELEFON 693 046 883
Dyrektor:
Ilość wolnych miejsc:6
  • Adres: ul. Kaprysowa 2, 20-843 Lublin
  • E-mail: bdz@klanza.org.pl

Zajęcia
Zajęcia dzienne

Żłobek zapewnia opiekę od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 17.00, przez cały rok, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych.

Zajęcia dodatkowe
Opiekunowie
Formularz kontaktowy
Żłobek Lublin – Barwy Dzieciństwa    Wirtualny spacer