Żłobki PSPiA KLANZA

Żłobek Lublin – Barwy Dzieciństwa

ŻŁOBEK BARWY DZIECIŃSTWA – jest naszą pierwszą placówką opieki nad dziećmi do lat 3. Powstał w 2012 roku, jako pierwsza niepubliczna placówka tego typu w Lublinie. (Projekt „Barwy dzieciństwa” działanie 1.5 – Wspieranie rozwiązań na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki). Od 2012 roku funkcjonuje nieprzerwanie. Mamy 30 miejsc, spełniamy wymagania Wydziału Zdrowia, SANEPiDu i Straży Pożarnej. W żłobku pracuje wykwalifikowana kadra opiekunek

INFORMACJE O ŻŁOBKU BARWY DZIECIŃSTWA

ZAPEWNIAMY:

* profesjonalną, kompetentną i kochającą dzieci kadrę pań opiekunek,

* indywidualne podejście do dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem zapewnienia dzieciom wszechstronnego rozwoju i bezpieczeństwa,

* dużą ilość ruchu i codzienne spacery,

* codzienne zajęcia muzyczne, plastyczne i logopedyczne,

* współpracę z Rodzicami, którzy są naszymi sprzymierzeńcami i sojusznikami

WOLNE MIEJSCA I OPŁATY W ŻŁOBKU:

Od 2015 roku żłobek funkcjonuje jako placówka ogólnodostępna prowadzimy zapisy na bieżąco. Wszelkie informacje możecie Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 693 046 883 lub pod adresem mail: bdz@klanza.org.pll .

Opłaty w żłobku: Pełne czesne: 1090 złotych miesięcznie za dziecko. Osoby zamieszkujące w Lublinie mogą liczyć na dofinansowanie z gminy w wysokości 400 złotych (o które pomniejszane jest miesięczne czesne). Ponadto co roku możliwe jest pomniejszenie czesnego o dotację z programu MALUCH + kwota około 100zł. Pod warunkiem otrzymania dotacji na placówkę przez PSPiA KLANZA. Koszt wyżywienia 12 złotych za dzień. Koszt ubezpieczenia 35 złotych na rok. Wpisowe 250 złotych. (przy wszystkich dotacjach koszt dla rodzica to 590 złotych miesięcznie plus koszt wyżywienia). W celu zapisania dziecka do żłobka należy pobrać kartę zgłoszeniową i dostarczyć wypełnioną i podpisaną do placówki lub do naszego biura.


Zobacz nasz
TELEFON 693 046 883
Dyrektor:
Ilość wolnych miejsc:Brak
  • Adres: ul. Kaprysowa 2, 20-843 Lublin
  • E-mail: bdz@klanza.org.pl

Zajęcia
Zajęcia dzienne

Żłobek zapewnia opiekę od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 17.00, przez cały rok, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych.

Zajęcia dodatkowe
Opiekunowie
Formularz kontaktowy
Żłobek Lublin – Barwy Dzieciństwa    Wirtualny spacer