Informacje

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA

Jesteśmy organizacją pozarządową z 30 letnią historią. Stowarzyszenie działa na rzecz wzbogacenia i uatrakcyjnienia procesu edukacji i wychowania oraz animacji społeczno-kulturalnej w grupie dzieci, młodzieży i dorosłych. Od 2012 roku prowadzimy placówki opieki nad dziećmi . W chwili obecnej jest to 6 żłobków i 1 przedszkole. Prowadzimy także Bawialnię Edukacyjną. Nasz biuro mieści się na ul. Kaprysowej 2 w Lublinie mail: biuro@klanza.org.pl tel: 81 5346583

Żłobki i przedszkole

W chwili obecnej do Państwa dyspozycji mamy następujące placówki:

ŻŁOBKI:

 1. Barwy Dzieciństwa LublinŻłobek Barwy dzieciństwa – Adres: ul. Kaprysowa 2 TELEFON 693 046 883 . Pełne czesne: 1090 złotych miesięcznie za dziecko. Osoby zamieszkujące w Lublinie mogą liczyć na dofinansowanie z gminy w wysokości 400 złotych (o które pomniejszane jest miesięczne czesne). Ponadto co roku możliwe jest pomniejszenie czesnego o dotację z programu MALUCH + kwota około 100zł. Pod warunkiem otrzymania dotacji na placówkę przez PSPiA KLANZA. Koszt wyżywienia 12 złotych za dzień. Koszt ubezpieczenia 35 złotych na rok. Wpisowe 250 złotych. (przy wszystkich dotacjach koszt dla rodzica to 590 złotych miesięcznie plus koszt wyżywienia). Jest to pierwszy niepubliczny żłobek jaki powstał w Lublinie, funkcjonuje od 2012 roku.
 2. Barwy Dzieciństwa LublinŻłobek Barwy dzieciństwa 2– ul. Łęczyńska 51 (teren CH Wokulski) Żłobek powstał w 2017 roku. Posiada przestronny parking i własny kącik zabaw (plac zabaw) . Powstał w ramach projektu ” Barwy dzieciństwa zwiększenie szans na zatrudnienie osób opiekujących się dziećmi do lat 3″. W chwili obecnej funkcjonuje jako placówka niepubliczna. Pełne czesne: 1090 złotych miesięcznie za dziecko. Osoby zamieszkujące w Lublinie mogą liczyć na dofinansowanie z gminy w wysokości 400 złotych (o które pomniejszane jest miesięczne czesne). Ponadto co roku możliwe jest pomniejszenie czesnego o dotację z programu MALUCH + kwota około 100zł. Pod warunkiem otrzymania dotacji na placówkę przez PSPiA KLANZA. Koszt wyżywienia 12 złotych za dzień. Koszt ubezpieczenia 35 złotych na rok. Wpisowe 250 złotych. (przy wszystkich dotacjach koszt dla rodzica to 590 złotych miesięcznie plus koszt wyżywienia)
 3. Mądry maluch lublin Żłobek „Mądry Maluch”- Adres: ul Kaprysowa 2 TELEFON: 785 530 324. Żłobek powstał w 2015r. w porozumieniu z Uniwersytetem Medycznym w Lublinie. Ma 30 miejsc, dwie sale zabaw i dwie sypialnie – codziennie wychodzimy na spacer, czytamy, tańczymy i bawimy się. Są zajęcia muzyczne, zajęcia w jęz.angielskim, sensoryczne i mini teatrzyki dla dzieci. W chwili obecnej funkcjonuje jako placówka niepubliczna. Pełne czesne: 1090 złotych miesięcznie za dziecko. Osoby zamieszkujące w Lublinie mogą liczyć na dofinansowanie z gminy w wysokości 400 złotych (o które pomniejszane jest miesięczne czesne). Ponadto co roku możliwe jest pomniejszenie czesnego o dotację z programu MALUCH + kwota około 100zł. Pod warunkiem otrzymania dotacji na placówkę przez PSPiA KLANZA. Koszt wyżywienia 12 złotych za dzień. Koszt ubezpieczenia 35 złotych na rok. Wpisowe 250 złotych. (przy wszystkich dotacjach koszt dla rodzica to 590 złotych miesięcznie plus koszt wyżywienia)
 4. Barwy Dzieciństwa LublinŻłobek „Barwy dzieciństwa 3” – Adres ul. Koralowa 5 lokal U3. Najnowsza z naszych placówek żłobkowych została otwarta w styczniu 2019r. Posiada przestronną salę zabaw i pełne zaplecze sanitarne. Wyposażony w nowe zabawki i pomoce. Żłobek powstał w ramach projektu „Barwy dzieciństwa-zwiększenie szans na zatrudnienie osób opiekujących się dziećmi do lat 3 w Lublinie”, nr projektu RPLU.09.04.00-06-0051/18, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego Oś priorytetowa 9: Rynek pracy, Działanie 9.4 Godzenie życia zawodowego i prywatnego. W chwili obecnej opieka w placówce jest bezpłatna, aby można wziąć udział w projekcie należy należy spełnić następujące warunki: 1. Być osobą opiekującą się dzieckiem do lat 3. 2. Należeć do grupy osób powracających na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem dziecka (przebywające obecnie na urlopie wychowawczym lub opiekuńczym chcące wrócić do pracy), lub do grupy osób bezrobotnych lub biernych zawodowo chcących podjąć zatrudnienie po przerwie związanej z urodzeniem dziecka.
 5. Barwy Dzieciństwa LublinŻłobek „Barwy dzieciństwa w Świdniku”– Adres: Aleja Lotników Polskich 9, 21-040 Świdnik TELEFON: 504 049 581. Żłobek „Barwy dzieciństwa w Świdniku” powstał w maju 2019r. Jest placówką z możliwością opieki nad 30 dzieci ma własny plac zabaw, przestrzenne, pełne światła sale i pełne wyposażenie. Codziennie prowadzone są zajęcia sensoryczne, plastyczne, muzyczne i ruchowe. . Jest to nasza pierwsza placówka w Świdniku. Placówka w chwili obecnej, świadczy nieodpłatną opiekę nad dziećmi ponieważ powstała w ramach projektu „Barwy dzieciństwa-zwiększenie szans na zatrudnienie osób opiekujących się dziećmi do lat 3 w powiecie świdnickim” W chwili obecnej opieka w placówce jest bezpłatna, aby można wziąć udział w projekcie należy spełnić następujące warunki: 1. Być osobą opiekującą się dzieckiem do lat 3. 2. Należeć do grupy osób powracających na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem dziecka (przebywające obecnie na urlopie wychowawczym lub opiekuńczym chcące wrócić do pracy), lub do grupy osób bezrobotnych lub biernych zawodowo chcących podjąć zatrudnienie po przerwie związanej z urodzeniem dziecka.
 6. Barwy Dzieciństwa LublinŻłobek „Barwy dzieciństwa w Łęcznej”– Adres: Aleja Jana Pawła II 82/84, 21-010 Łęczna TELEFON: 504 049 517. Nasza placówka w Łęcznej funkcjonuje od 09.05.2019 r. Wtedy to lokal przeszedł wszystkie kontrole ze strony Sanepid i Państwowej Straży Pożarnej. W tym dniu żłobek uzyskał wpis do Rejestru Żłobków i Klubów dziecięcych. Obecnie opieka w placówce jest bezpłatna, ponieważ finansowana jest w ramach projektu „Barwy dzieciństwa-zwiększenie szans na zatrudnienie osób opiekujących się dziećmi do lat 3 w powiecie łęczyńskim„. Żłobek jest przystosowany do pobytu 30 dzieci, opiekę sprawuje kadra wykwalifikowanych opiekunek. W chwili obecnej opieka w placówce jest bezpłatna, aby można wziąć udział w projekcie należy spełnić następujące warunki: 1. Być osobą opiekującą się dzieckiem do lat 3. 2. Należeć do grupy osób powracających na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem dziecka (przebywające obecnie na urlopie wychowawczym lub opiekuńczym chcące wrócić do pracy), lub do grupy osób bezrobotnych lub biernych zawodowo chcących podjąć zatrudnienie po przerwie związanej z urodzeniem dziecka.
 7. Barwy Dzieciństwa LublinŻłobek „Barwy dzieciństwa w Lubartowie”: Adres: ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 10A. JUŻ WKRÓTCE POD TYM ADRESEM POWSTANIE ŻŁOBEK!. Żłobek powstaje w ramach projektu” „Barwy dzieciństwa-zwiększenie szans na zatrudnienie osób opiekujących się dziećmi do lat 3 w powiecie lubartowskim” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
 1. NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE KLANZY W LUBLINIE: Adres: ul. Kaprysowa 2 Lublin. TELEFON: 815346583. Przedszkole mieści się w Lublinie. Oferujemy 25 miejsc opieki, wiele zajęć dodatkowych- język angielski, gimnastykę. Przedszkole jest czynne od poniedziałku  do piątku od 7.00 do 17.00. Opiekę sprawuje wykwalifikowany personel. Opłaty w przedszkolu jakie ponoszą rodzice: Czesne: w wysokości 396 złotych miesięcznie (korzystamy z subwencji oświatowej) plus dodatkowo koszt wyżywienia 12 złotych za dzień.

 1. Bawialnia Edukacyjna- Adres: ul.Prusa 2 w Lublinie, jest to przestrzeń możliwości stworzonych dla wszystkich dzieci. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani animatorzy Stowarzyszenia KLANZA. Na wyposażeniu Bawialni posiadamy pierwszą w lublinie interaktywną podłogę. Organizujemy:
 • kameralne imprezy tematyczne
 • lekcje poznawcze tematyczne
 • półkolonie
 • półzimowiska
 • realizujemy projekty edukacyjne
 • urodziny
 • Cennik:
 • Koszt organizacji urodzin ( 2 godziny zajęć z Animatorem) to 300 złotych od poniedziałku do piątku, w weekendy czyli soboty i niedziele to koszt 350 złotych (Torty, wyżywienie itp rodzice organizują we własnym zakresie)
 • Koszt lekcji poznawczych, tematycznych ustalany jest indywidualnie dla grup ze szkół, przedszkoli itp.
 • Koszt udziału dziecka w półkoloniach i półzimowiskach podawany jest w momencie organizacji w/w imprez.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów pod numerem telefonu 81 534 65 83