Żłobki PSPiA KLANZA

Żłobek Lublin – Barwy Dzieciństwa 2

Żłobek „Barwy Dzieciństwa 2” powstał w 2018 r. jako trzecia placówka prowadzona przez Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA. Tworząc to wyjątkowe miejsce bazowaliśmy na wieloletnim doświadczeniu, w opiece nad najmłodszymi dziećmi, które wypracowaliśmy w trakcie funkcjonowania naszych placówek z ul Kaprysowej w Lublinie.
Naszym celem jest wychowanie maluszków na śmiałych, dobrze funkcjonujących w kolejnych etapach życia młodych ludzi. Najważniejsze dla nas są szczęśliwe, radosne i uśmiechnięte dzieci, które czują się bezpieczne i kochane w każdej sytuacji. Szczególną uwagę przywiązujemy do dialogu z rodzicami. Jesteśmy otwarci na ich pomysły i sugestie, oraz na aktywną współpracę.


Osoby zainteresowane naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu pod numerem: 507 406 593
W celu zapisania dziecka do żłobka należy pobrać kartę zgłoszeniową i dostarczyć wypełnioną do placówki lub wysłać mailem: zlobekbdz2@klanza.org.pl

Informacje o placówce

Żłobek zlokalizowany jest przy ulicy Łęczyńskiej 51, na ogrodzonym terenie „Centrum Meblowego Wokulski”. Mieści się w wolno stojącym, dużym, parterowym budynku. W 2018 roku obiekt przeszedł gruntowną modernizację i został przystosowany do przyjęcia nawet 30 dzieciaczków. Do dyspozycji mamy dużą bawialnię, z wydzieloną jadalnią. Posiłki dostarcza nam firma cateringowa „Karmnik”. Dla małych śpioszków jest oddzielna sypialnia, dzięki której każde dziecko może spokojnie odpocząć dokładnie wtedy, gdy tego potrzebuje. Bezpośrednio do budynku przylega ogrodzony zielony ogródek, z kolorowym bezpiecznym wyposażeniem.

Rodzice, dowożący swoje pociechy autami, mają możliwość podjechania bezpośrednio pod wejście placówki. Duży wygodny parking sprawia, że nigdy nie ma problemu z zaparkowaniem.

Nasza doświadczona kadra, dokłada wszelkich starań, aby każdy dzień w żłobku dostarczał dzieciom okazji do rozwoju poprzez różnorodne zabawy. Organ prowadzący żłobek -PSPiA KLANZA – inwestuje w rozwój pracowników, zapewniając im możliwość licznych szkoleń, dzięki którym Personel Żłobka nieustannie doskonali swoje umiejętności, aby jak najlepiej stymulować wszechstronny rozwój powierzonych Maluszków.

Placówka przy ulicy Łęczyńskiej 51, powstała w ramach Projektu „Barwy dzieciństwa-zwiększenie szans na zatrudnienie osób opiekującymi się dziećmi do lat 3″. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego Oś priorytetowa 9: Rynek pracy, Działanie 9.4 „Godzenie życia zawodowego i prywatnego”


Wolne miejsca i opłaty w żłobku

Obecnie mamy tylko 3 wolne miejsca.

Przy uwzględnieniu wszystkich dotacji, wysokość opłaty wnoszonej przez rodzica wynosi 620 złotych miesięcznie, plus koszt wyżywienia.

Opłaty w żłobku:

 • Pełne czesne: 1100 złotych miesięcznie za dziecko.
 • Osoby zamieszkujące w Lublinie mogą liczyć na dofinansowanie z gminy w wysokości 400 złotych (o które pomniejszane jest miesięczne czesne).
 • Ponadto, co roku możliwe jest pomniejszenie czesnego, o dotację z programu MALUCH + (Pod warunkiem otrzymania dotacji na placówkę, przez PSPiA KLANZA). W 2021 roku kwota dofinansowania wynosi 80 złotych na dziecko miesięcznie – dotacja została już przyznana.
 • Koszt wyżywienia 10,50 zł za dzień. W przypadku zgłoszenia nieobecności dziecka dzień wcześniej, do godziny 16.00 – opłata zwracana w 100%. Jeżeli nieobecność będzie zgłoszona do godziny 7.45 w dniu nieobecności – zwrot będzie w wysokości 75%
 • Wpisowe 250 złotych – jednorazowa, bezzwrotna opłata uiszczana w momencie zapisu dziecka do żłobka, gwarantująca rezerwację miejsca w placówce.
 • Opłat za żłobek należy dokonywać z góry, do 10-go dnia każdego miesiąca, wyłącznie na konto bankowe.
  Nr konta 49 1020 3147 0000 8702 0103 0959. W tytule przelewu: Pobyt dziecka (imię i nazwisko dziecka) w żłobku Barwy Dzieciństwa 2, oraz miesiąc, którego dotyczy płatność.

01.02.2020 roku zakończyło się finansowanie ze środków UE. Od tego momentu żłobek funkcjonuje jako placówka ogólnodostępna.

Zapisy prowadzimy na bieżąco.


Zobacz nasz
TELEFON 507 406 593
Dyrektor:Marta Topyłło
Ilość wolnych miejsc:3
 • Adres: ul. Łęczyńska 51, 20-313 Lublin (teren Centrum "Wokulski")
 • E-mail: zlobekbdz2@klanza.org.pl

Zajęcia
Zajęcia dzienne

Żłobek zapewnia opiekę nad dziećmi od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00 (oprócz dni ustawowo wolnych od pracy).

Zajęcia dodatkowe
Formularz kontaktowy
Żłobek Lublin – Barwy Dzieciństwa 2  Wirtualny spacer