Żłobek Lublin

Okres niemowlęcy i wczesnego dzieciństwa pełni ważną rolę w procesie rozwoju człowieka, dlatego tak istotne jest wybranie odpowiedniej, przyjaznej dla malucha placówki. Żłobki KLANZA Lublin wspierają rozwój emocjonalny i intelektualny kilkumiesięcznych i kilkuletnich dzieci.

Żłobek Lublin Klanza

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA prowadzi cztery żłobki w Lublinie:

  • Żłobek ,,Barwy Dzieciństwa” to ogólnodostępna placówka opieki nad dziećmi do lat 3, powstała w 2012 roku przy ulicy Kaprysowej. Posiada 30 miejsc – zapisy prowadzone są na bieżąco.
  • Żłobek ,,Barwy Dzieciństwa 2″ powstał w 2018 roku przy ulicy Łęczyńskiej. Jest to trzecia placówka prowadzona przez PSPIA KLANZA, stworzona w oparciu o wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi do lat 3– zapisy prowadzone są na bieżąco.
  • Żłobek ,,Barwy Dzieciństwa 3″ mieszczący się na ulicy Koralowej został wpisany do rejestru żłobków i klubów dziecięcych w styczniu 2020 roku. Placówka zapewnia wykwalifikowaną kadrę oraz przyjazną atmosferę.
  • Żłobek ,,Mądry Maluch” powstał w 2015 roku w porozumieniu z Uniwersytetem Medycznym w Lublinie. Posiada 30 miejsc, dwie sale zabaw i dwie sypialnie– zapisy prowadzone są na bieżąco..

Żłobki ,,Barwy Dzieciństwa” i ,,Mądry Maluch” to przyjazne, ciepłe i bezpieczne placówki dla dzieci w wieku od 5 miesięcy do 3 lat. Powstały po to by zapewnić najmłodszym dzieciom właściwą opiekę oraz edukację w warunkach jak najbardziej zbliżonych do domowych.

U nas każde dziecko traktowane jest indywidualnie oraz ma zapewnione odpowiednie warunki do rozwoju emocjonalnego, intelektualnego i społecznego, ponieważ wyspecjalizowana kadra opiekunek dba o stworzenie miejsca, w którym zostaną zaspokojone najważniejsze potrzeby maluchów. Zajęcia rozwojowe i spontaniczna zabawa odbywają się w atmosferze radości i uśmiechu, podczas których maluchy uczą się nie tylko określonych zachowań, lecz również funkcjonowania w grupie.

Nasze placówki w Lublinie

Co zapewniamy?
Żłobki KLANZA zapewniają:

Odpowiednią opiekę
W naszych żłobkach pracuje profesjonalna i kompetentna kadra opiekunek, które wspomagają rozwój dzieci oraz zapewniają poczucie bezpieczeństwa i komfort.

Rozwój dziecka
Każdego dnia poprzez zabawę i naukę maluchy zdobywają nowe umiejętności. Doświadczanie, poznawanie świata za pomocą zmysłów to istotne etapy rozwoju dziecka, które będą odgrywać ważną rolę w nastoletnim i dorosłym życiu, dlatego uczymy przez zabawę oraz bawimy się, jednocześnie zdobywając wiedzą. Ponadto kontakt z rówieśnikami uczy zasad panujących w grupie, właściwych postaw, zachowań i samodzielności, a także zwiększa pewność siebie dzieci.

Rodzinną atmosferę
Naszym priorytetem jest wychowanie maluchów na pewnych siebie, dobrze funkcjonujących w społeczeństwie młodych ludzi, dlatego zapewniamy indywidualne podejście do każdego dziecka. Ponadto ważna jest dla nas współpraca oraz sam dialog z rodzicami. Jesteśmy otwarci na wszystkie ich sugestie.

Rozbudowany program edukacyjny
Oferujemy bogaty program edukacyjny obejmujący zajęcia muzyczne, plastyczne, logopedyczne, sensoryczne, psychoruchowe oraz w języku angielskim. Dodatkowo codziennie wychodzimy z dziećmi na spacer, czytamy, tańczymy i bawimy się.

Niskie czesne:

W każdym żłobku w Lublinie, posiadamy dofinansowanie z gminy Lublin dla osób zamieszkałych w Lublinie w wysokości 400 złotych, co roku staramy się o dofinansowanie z Programu Maluch + co pozwala zmniejszyć czesne dla rodziców o kolejne około 100 złotych (w 2021 roku jest to kwota 80 złotych miesięcznie na dziecko). Dzięki tym staraniom miesięczne czesne dla rodzica to około 620 złotych plus koszty wyżywienia.