Żłobki PSPiA KLANZA

Żłobek Lublin – „Mądry Maluch”

Żłobek Mądry Maluch powstał w porozumieniu z Uniwersytetem Medycznym w Lublinie w 2015 r.

Mamy 30 miejsc, dwie sale zabaw i dwie sypialnie – codziennie wychodzimy na spacer, czytamy, tańczymy i bawimy się. Są zajęcia muzyczne, zajęcia w jęz.angielskim, sensoryczne i mini teatrzyki dla dzieci.

INFORMACJE O ŻŁOBKU „MĄDRY MALUCH”

Żłobek Mądry Maluch powstał w porozumieniu z Uniwersytetem Medycznym w Lublinie w 2015 r. W ramach  Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH”, zwanego dalej „Programem” – konkurs „MALUCH – edycja 2015”.

WOLNE MIEJSCA I OPŁATY W ŻŁOBKU „MĄDRY MALUCH”

Od 2015 roku żłobek funkcjonuje jako placówka ogólnodostępna. Wszelkie informacje możecie Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 785 530 324 lub pod adresem mail: mm@klanza.org.pl . Opłaty w żłobku: Pełne czesne: 1090 złotych miesięcznie za dziecko. Osoby zamieszkujące w Lublinie mogą liczyć na dofinansowanie z gminy w wysokości 400 złotych (o które pomniejszane jest miesięczne czesne). Ponadto co roku możliwe jest pomniejszenie czesnego o dotację z programu MALUCH + kwota około 100zł. Pod warunkiem otrzymania dotacji na placówkę przez PSPiA KLANZA. Koszt wyżywienia 12 złotych za dzień. Koszt ubezpieczenia 35 złotych na rok. Wpisowe 250 złotych. (przy wszystkich dotacjach koszt dla rodzica to 590 złotych miesięcznie plus koszt wyżywienia). W celu zapisania dziecka do żłobka należy pobrać kartę zgłoszenia do żłobka i dostarczyć wypełnioną do placówki lub naszego biura.


Zobacz nasz
TELEFON 785 530 324
Dyrektor:Karolina Kliczka
Ilość wolnych miejsc:3
  • Adres: ul. Kaprysowa 2 20-843 Lublin
  • E-mail: mm@klanza.org.pl

Zajęcia
Zajęcia dzienne

Żłobek zapewnia opiekę od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 17.00, przez cały rok, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych.

Zajęcia dodatkowe
Opiekunowie
Formularz kontaktowy
Żłobek Lublin – „Mądry Maluch”    Wirtualny spacer